Twój dach na lata

Dobry, solidny dach przetrwa wiele lat i nie podda się nawet bardzo trudnym warunkom pogodowym, a jego pokrycie to jedna z ważniejszych inwestycji związanych z budową lub remontem. Ponad 10 lat w branży to wystarczający czas, by nabyć niezbędnego doświadczenia i zrobić kolejny krok. Tym krokiem jest firma Ferrodach. Ideą, która nam przyświeca jest to, by nie tylko sprzedawać pokrycia dachowe (blaszane, ceramiczne, betonowe, bitumiczne), systemy rynnowe i akcesoria dachowe, ale przede wszystkim, by służyć fachową poradą. Często jest bowiem tak, że osoby zamawiające systemy dachowe nie wiedzą, na co zwracać uwagę i potrzebują rekomendacji. Doradzimy najlepsze rozwiązania i pomożemy wybrać pokrycia dachowe odpowiednie dla konkretnych zastosowań, do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, bloków czy obiektów użyteczności publicznej.

Doradzamy, pomagamy, sprzedajemy, gwarantujemy

 

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim pokrycia dachowe firmy Blachotrapez, a także innych, renomowanych i uznanych marek zajmujących się produkcją dachów i systemów związanych z dachami. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i zaproponowanie najlepszych, możliwych produktów. Niezależnie od tego, czy jest to duża firma budowlana, czy odbiorca indywidualny, każdy zasługuje na najwyższą jakość obsługi i rozwiązania dopasowane do własnych potrzeb oraz budżetu. Zapewniamy wsparcie merytoryczne i doradztwo. Od tego, jak zostanie wykonany dach i z jakich materiałów, zależy nie tylko jego estetyka, ale przede wszystkim trwałość. Postaw na sprawdzone rozwiązania.

Wycena dachu

Potrzebujesz wyceny?

Wpisz swój adres email lub numer telefonu, a my z chęcią pomożemy.

Wypełniając formularz, zgadzasz się na jednorazowe przetworzenie danych, w celu otrzymania zwrotnej informacji handlowej.