Blachodachówki

czyli dachówki blaszane, to jedne z najczęściej stosowanych rozwiązań. Są uniwersalne, bardzo trwałe, mogą być stosowane na stromych konstrukcjach dachu. Blachodachówki wykonane są z blachy ocynkowanej. Jej atutami są: atrakcyjny wygląd, duży wybór kolorystyczny i wysoka trwałość.

Blachodachówka
ENIGMA

Nie było to łatwe zadanie, jednak jak się okazuje nie niemożliwe. Dzięki wieloletniej pracy specjalistów z branży dekarskiej i wykorzystaniu najnowszych technologii w laboratoriach Blachotrapez powstał produkt na który czekało wielu z nas.

Szczegóły techniczne
Blachodachówka
German Simetric

German Simetric to precyzja, solidność i klasyczne piękno. Teraz nawet skomplikowane konstrukcje dachowe mogą być wykonane z niezawodnej blachodachówki German Simetric, który będzie chronić Ciebie i Twoją rodzinę przez długie lata.

Szczegóły techniczne
Blachodachówka
Tysenia

Minimalistyczny, surowy wygląd blachodachówki harmonizuje z aktualnymi trendami architektonicznymi, a płaski kształt gwarantuje uniwersalne zastosowanie.

Szczegóły techniczne
Blachodachówka
Talia

Teraz dostępna jest również w nowej wersji z wyższym przetłoczeniem – 35 mm. Nowa TALIA 35 mm to wciąż piękny kształt, teraz ze wzmocnionym oryginalnym przetłoczeniem, które stwarza dodatkowe możliwości w kształtowaniu dużych i małych połaci dachowych.

Szczegóły techniczne
Blachodachówka
Kingas Eco Plus

Wyróżnia się wysokimi parametrami szerokości krycia rzeczywistego – 1195mm daje 1120mm krycia rzeczywistego dachu. Blachodachówka Kingas dzięki formie delikatnej fali doskonale prezentuje się na dachu.

Szczegóły techniczne
Blachodachówka
Diament Eco Plus

Wysokość przetłoczenia wynosi 14mm. Podobnie jak wszystkie blachodachówki produkowane przez Blachotrapez, Diament Eco Plus charakteryzuje się dużą szerokością krycia rzeczywistego, które wynosi 1120mm na 1200mm blachodachówki.

Szczegóły techniczne
Blachodachówka
Estima

Powstała z materiałów gwarantujących jakość, bezpieczeństwo i komfort. Dostępna w różnych konfiguracjach powłok i kolorów staje się pierwszym elementem personalizującym budynek. W spotkaniu z ESTIMĄ wrażenie solidności nasuwa się mimowolnie. To design budzący szacunek i respekt.

Szczegóły techniczne
Blachodachówka
Germania Simetric

Wyprofilowane naroża umożliwiają natomiast idealne dopasowanie do siebie arkuszy, czyniąc produkt prostym i wygodnym w obsłudze. Ten model blachodachówki modułowej charakteryzuje duża praktyczność, ale także walory estetyczne, gdyż oryginalny wzór i połysk blachodachówki Germania Simetric sprawia, że produkt ten jest bardzo podobny do dachówki ceramicznej.

Szczegóły techniczne
Blachodachówka
TREND

Płaska dachówka blaszana Trend, została zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze detale. Z jednej strony to odwrócenie trendów, które wpisuje się w nowoczesne struktury architektoniczne, z drugiej strony to ponadczasowa płaska powierzchnia.

Szczegóły techniczne

Wycena dachu

Potrzebujesz wyceny?

Wpisz swój adres email lub numer telefonu, a my z chęcią pomożemy.

Wypełniając formularz, zgadzasz się na jednorazowe przetworzenie danych, w celu otrzymania zwrotnej informacji handlowej.