Blachy gontopodobne

eleganckie, trwałe, imitujące wzór drewnianego gontu. To propozycja dla osób, ceniących sobie ciekawy wygląd pokrycia dachowego, nadającego budynkowi nieco regionalnego charakteru.

Blacha gontopodobna
Janosik

Wrób innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju o niepowtarzalnym designie.

Punktem wyjścia dla projektantów był oryginalny wzór gontu drewnianego – tradycyjnego pokrycia, na stałe wpisanego w przestrzeń architektury podhalańskiej, ale spotykanego też w innych rejonach Polski. W efekcie prac powstał gont blaszany JANOSIK, którego wyróżnikiem jest najwyższa jakość i wyjątkowy regionalny charakter. Jego kształt, tekstura i kompozycja nie odróżniają się od oryginału, odwzorowując wiernie gont drewniany.

Szczegóły techniczne

  • Szerokość całkowita ~ 1222 mm
  • Szerokość krycia rzeczywistego 1180 mm
  • Wysokość stopnia – uskoku dachówki 35 mm
  • Grubość wyrobu gotowego – stal 0,5 mm
  • Głębokość profilu 6 mm
  • Długość stopnia – Moduł 380 mm
  • Ilość modułów na m2 2,247 szt/m2

Prezentowane blachodachówki gontopodobne oprócz niepowtarzalnego wyglądu, cechują niskie koszty eksploatacji.

Dach pokryty tym materiałem dorównuje żywotnością pokryciu wykonanemu z dachówki ceramicznej. Gont blaszany JANOSIK doskonale wpisuje się w oryginalną, zakopiańską stylistykę oraz założenia nowoczesnej architektury, podnosi estetykę całego dachu i harmonijnie współgra z kompozycją otoczenia. Blachodachówka gontopodobna jest bardzo atrakcyjnym, funkcjonalnym i lekkim pokryciem o wyjątkowych walorach dekoracyjnych.

 

Tekstura WOOD TK 9005:

Wycena dachu

Potrzebujesz wyceny?

Wpisz swój adres email lub numer telefonu, a my z chęcią pomożemy.

Wypełniając formularz, zgadzasz się na jednorazowe przetworzenie danych, w celu otrzymania zwrotnej informacji handlowej.