Panele dachowe

produkty o niecodziennym wyglądzie, pozwalającym podkreślić tradycyjny styl budynku lub jego nowatorski design. Panele dachowe wyróżniają się na tle innych rozwiązań.

Panel dachowy
Blacha na rąbek stojący Panel Retro 38

Panele dachowe to rozwiązanie nawiązujące do tradycyjnego sposobu krycia tj. blacha montowana na rąbek stojący (na tzw. „felc” – stara potoczna nazwa). Stąd nazwa tego produktu Panel dachowy RETRO nawiązująca do czegoś starego.

Szczegóły techniczne
Panel dachowy
Blacha na rąbek stojący Panel Retro 25

Dach i elewacja wykonane z blachy z montażem na rąbek stojący to jeden z najsilniejszych trendów w architekturze. Panel HIGH-TECH to nowoczesny ornament, wyszukana oprawa, która zamyka całość inwestycji i podkreśla jej wyszukany charakter.

Szczegóły techniczne
Panel dachowy
Terrano IZO

Panel dachowy i elewacyjny w udoskonalonej formie – odrębny produkt w ofercie Terrano z opcją maty IZO. To jedyne takie rozwiązanie na rynku czerpiące z nowoczesnych technologii. Oryginalny system IZO od Blachotrapez. Produkt dostępny w większości powłok z gwarancją trwałości nawet do 60 lat.

Szczegóły techniczne
Panel dachowy
Terrano

Spełniamy marzenia naszych klientów o nowoczesnym i klasycznym w formie, ale i zaskakującym rozwiązaniu, które przykuwa uwagę. Panel dachowy i elewacyjny TERRANO to innowacyjna technologia oraz estetyczna struktura panelu w eleganckim wykończeniu, która, sprawdzi się zarówno w klasycznej jak i nowoczesnej architekturze. Potencjał panelu dachowego i elewacyjnego odkryty na nowo.

Szczegóły techniczne
Panel dachowy
T-PANEL

Produkt o oryginalnym wyglądzie połączenia panelu dachowego z blachą trapezową. T-Panel to pokrycie dachowe spełniające nie tylko standardy funkcjonalne, ale i estetyczne oraz architektoniczne. Skrojony na miarę potrzeb współczesnego klienta doskonale wkomponuje się w otaczającą architekturę. Rozwiązanie, którego brakowało na polskim rynku.

Szczegóły techniczne

Wycena dachu

Potrzebujesz wyceny?

Wpisz swój adres email lub numer telefonu, a my z chęcią pomożemy.

Wypełniając formularz, zgadzasz się na jednorazowe przetworzenie danych, w celu otrzymania zwrotnej informacji handlowej.