Wysokiej jakości pokrycia dachowe muszą charakteryzować się długą żywotnością, odpornością na zmienne warunki atmosferyczne i na negatywny wpływ zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, a także na destrukcyjne działanie mikroflory. Równie istotny jest aspekt wizualny, w końcu każdy chce, aby dach ładnie wyglądał i dobrze komponował się z estetyką budynku.

Wiedząc o tym i mając na uwadze różne potrzeby i wymagania klientów, przygotowaliśmy szeroki wybór pokryć dachowych do różnego rodzaju budynków: mieszkalnych, jednorodzinnych i wielorodzinnych czy obiektów użyteczności publicznej.

Stawiamy przede wszystkim na jakość i trwałość rozwiązań, dlatego w ofercie Ferrodach znajdują się tylko sprawdzone pokrycia dachowe od renomowanych producentów, polecamy zwłaszcza produkty firmy Blachotrapez, będącej liderem w polskim rynku pokryć dachowych.

Pozostałe pokrycia dachowe

Uzupełnieniem oferty są pokrycia dachowe z innych materiałów: dachówki ceramiczne i betonowe (Braas, Koramic, Roben, Creaton) oraz pokrycia bitumiczne (Bauder, Icopal). Dzięki dużemu wyborowi różnych materiałów, z których wykonane są pokrycia dachowe, każdemu możemy zaproponować rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb.

Wycena dachu

Potrzebujesz wyceny?

Wpisz swój adres email lub numer telefonu, a my z chęcią pomożemy.

Wypełniając formularz, zgadzasz się na jednorazowe przetworzenie danych, w celu otrzymania zwrotnej informacji handlowej.